O mnie

• • niedziela, 15 listopada 2015
Witaj. Jestem Patrycja i mam 17 lat. Tego bloga prowadzę od listopada 2014 roku, ale włosomaniaczką, bo tak nazywają się dziewczyny kochające włosy, stałam się już znacznie wcześniej. Jednym z powodów było ciągłe niezadowolenie z moich cienkich i delikatnych piórek, a drugim chęć zapuszczenia długich włosów mimo wielu przeszkód. Zaczęło się od czytania włosowych blogów, namiętnego testowania wielu polecanych kosmetyków oraz ostrego cięcia: poszło jakieś 15 cm. Po kilkunastu miesiącach zrodził się w mojej głowie, aby założyć tego bloga. Początkowo marzyłam o blogu włosowo-kosmetycznym, ale jako nastolatka dopiero ucząca się technik makijażu zrezygnowałam w tej drugiej opcji. Całkowicie poświęciłam się pisaniu o pielęgnacji moich włosów, sposobach na ich ładny wygląd oraz zapuszczaniu. Na temat zmieniającej się na lepsze kondycji moich włosów możesz poczytać na całym blogu. Uważam, że to co osiągnęłam to bardzo dużo, ale mam zamiar jeszcze walczyć o piękne włosy.

Oprócz bloga możesz spotkać mnie również w mediach społecznościowych takich jak FACEBOOKGOOGLE+ oraz na INSTAGRAMIE. Mam nadzieję, że Ci się u mnie spodoba i zostaniesz ze mną na dłużej ;)

Pozdrawiam,
Patrycja

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Każdy komentarz jest dla mnie motywacją. Cieszę się z każdego komentarza i staram się na wszystkie odpowiedzieć :) Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz wyrazić swoje zdanie skomentuj lub napisz na mój e-mail. Nie bój się, nie gryzę, a czasami nawet potrafię pomóc ♥

SZABLON BY: PANNA VEJJS.