Współpraca

• • poniedziałek, 2 maja 2016
Na blogu piszę głównie o pielęgnacji włosów, jednak mam wiele pasji jak każda dziewczyna. Interesuję się makijażem, kosmetykami i wykonuję paznokcie hybrydowe. Uwielbiam testować nowe produkty zwłaszcza do pielęgnacji, manicure oraz makeupu.

Moje małe miejsce w sieci powstało w listopadzie 2014 roku. W ciągu blisko 1,5 roku udało mi się zainteresować blogiem blisko 450 stałych czytelników. Uważam to za spory sukces i mam nadzieję, że ten blog zainteresuje jeszcze wiele wspaniałych osób.

Jeśli jesteście zainteresowani moim blogiem i chcecie nawiązać ze mną współpracę musicie wiedzieć, że nie podejmę się jej jeśli będzie ona wykraczać poza tematykę mojego bloga. Poza tym nie ukrywam, że nie mam zamiaru testować próbek produktów, ponieważ zazwyczaj ich pojemność nie pozwala zaobserwować widocznych efektów, a o czymś co ich nie daje nie mam zamiaru pisać na tym blogu i robić komuś reklamy.

Z chęcią podejmę się współprac z firmami, którym przede wszystkim na tym zależy i nie narzucają swoich warunków, np. że mam napisać pozytywną recenzję produktu, który jest totalnym niewypałem. Szanuję swoje czytelniczki i właśnie z tego względu w każdej recenzji piszę obiektywnie i nawet drogi produkt nie wpłynie na moją niezależną opinię. Z przyjemnością podejmę się współprac opartych o jasne dla obu stron zasady. Jestem otwarta na wszelkie propozycje, testowanie produktów, organizowanie konkursów dla czytelników czy umieszczenie bannerów reklamowych.

Do każdego takiego posta długo się przygotowuję. Staram się jak najdłużej testować i poznawać produkt, przygotować do napisania prawdziwej, rzetelnej, ciekawej opinii, w której zamieszczę wszystko na temat testowanego kosmetyku. Wykonuję też mnóstwo zdjęć, z których wybieram te najlepsze, a następnie poddaję obróbce w programie, tylko po to, żeby kolory i wszystko było tak dobrze oddane jak w rzeczywistości.


W razie jakichkolwiek pytań czy ofert współpracy proszę pisać wiadomości na mojego meila:

wlosy.of.tyska.blogspot@gmail.com

Pozdrawiam,
Patrycja

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Każdy komentarz jest dla mnie motywacją. Cieszę się z każdego komentarza i staram się na wszystkie odpowiedzieć :) Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz wyrazić swoje zdanie skomentuj lub napisz na mój e-mail. Nie bój się, nie gryzę, a czasami nawet potrafię pomóc ♥

SZABLON BY: PANNA VEJJS.