Wyniki konkursu

• piątek, 2 września 2016
Dziś szybki post z wynikami konkursu ze StrefaUrody.pl, w którym mogłyście się zgłaszać od 1 aż do 31 sierpnia. Wraz ze sklepem wyłoniliśmy swoich faworytów, których postanowiłyśmy nagrodzić bonami o wartości 50 zł do wykorzystania u nich w drogerii internetowej.


Pierwszą zwyciężczynią wyłonioną przeze mnie jest

Mint&Apple
mintyappleminty@gmail.com


StrefaUrody.pl za najlepsze zgłoszenie uznała to należące do użytkowniczki

Ania 
ania.grzybicka@gmail.com


Ostatnią osobą, która wygrała dzięki najfajniejszemu według mnie uzasadnieniu w komentarzach jest

Natalia Bobek


Dziewczyny skontaktuję się z Wami meilowo i ustalimy szczegóły odnośnie wygranej. Liczę na Waszą szybką odpowiedź, ponieważ rozumiem, że można np. gdzieś wyjechać, ale nie będziemy czekać w nieskończoność :) Innym dziewczynom i również mężowi, który walczył dla swojej żony, dziękuję serdecznie za udział. Mam nadzieję, że zostaniecie ze mną i StrefaUrody.pl na dłużej. Czytanie Waszych wypowiedzi było naprawdę fajnym doświadczeniem i przede wszystkim miłym. Dzięki temu odkryłam jak wiele z Was jest bardzo podobnych do mnie :)

Pozdrawiam,
Patrycja

12 komentarzy

Każdy komentarz jest dla mnie motywacją. Cieszę się z każdego komentarza i staram się na wszystkie odpowiedzieć :) Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz wyrazić swoje zdanie skomentuj lub napisz na mój e-mail. Nie bój się, nie gryzę, a czasami nawet potrafię pomóc ♥

SZABLON BY: PANNA VEJJS.